plaqueoff-product-POWDER-CAT

ProDen PlaqueOff® Powder Cat

ProDen PlaqueOff® Powder Cat je přípravek pro péči o zuby domácích zvířat dostupný u veterinárních lékařů a ve vybraných chovatelských potřebách. Při denním užívání může tento zcela přírodní produkt vyrobený z mořských řas významně přispět k ústní hygieně vašich miláčků.

ČASTÉ DOTAZY K VÝROBKU    KOUPIT

ProDen PlaqueOff® Powder Cat
lze zakoupit v různých velikostech balení:
 • •  ProDen PlaqueOff® Powder Cat (40g)

Mezinárodně patentovaný výrobek ProDen PlaqueOff® Powder Cat se vyrábí v práškové formě, kterou lze snadno přidávat denně k běžnému krmivu.plaqueoff-page-CAT-STANDING

Zuby jsou bohužel jednou z nejvíce zanedbávaných oblastí péče o domácí zvířata.

Stejně jako lidem se i všem kočkám a psům v ústní dutině neustále množí bakterie plaku. Pokud plak zvápenatí, mění se na zubní kámen, který již nelze odstranit kartáčkem. Často se odstraňuje ultrazvukem, což vyžaduje návštěvu veterináře a užití anestetik.

Usazený zubní kámen může způsobovat zápach z úst, onemocnění dásní, zubní kaz a předčasné vypadávání zubů. Pokud se zubní kámen neodstraňuje příliš dlouho, může být zdrojem infekcí, které se šíří po celém těle a mohou poškodit srdce, plíce, játra a negativně ovlivnit činnost ledvin.

ProDen PlaqueOff® Powder Cat

ProDen PlaqueOff® Powder Cat je patentovaný přírodní doplněk stravy, který dle klinických testů podstatně snižuje zápach z tlamy, tvorbu plaku a zubního kamene u koček. Podobně jako všechny produkty řady ProDen PlaqueOff® je i ProDen PlaqueOff® Powder Cat vyroben z mořské řasy Ascophyllum nodosum. Jelikož kočky jsou známé svou vybíravostí, přidali jsme do tohoto přípravku pivovarské kvasnice – složku, kterou většina koček miluje. Panelový test kočičích kritiků a kritiček prokázal, že ProDen PlaqueOff® Powder Cat je pro kočky neodolatelný. Test chutnosti jsme uskutečnili před uvedením výrobku na trh v Laboratories Le Centre de Sourches ve Francii. Výsledek: 100% acceptance


Proden PlaqueOff® Powder Cat Family

ProDen PlaqueOff® Powder Cat Nabízí jednoduchý doplněk ke svým kočkám denní ústní hygienu.

ProDen PlaqueOff® Powder Cat je snadno uživatelný doplněk ústní hygieny koček. Aktivní složkou jsou speciálně vybrané mořské řasy Ascophyllum nodosum sklízené na pobřeží severního Atlantiku. ProDen PlaqueOff® Powder Cat je 100% přírodní produkt bez jakýchkoliv aditiv a umělých konzervačních látek, který neobsahuje lepek ani přidaný cukr. (Dávkování naleznete v Častých dotazech)

ČASTÉ DOTAZY K VÝROBKU KOUPIT

 • ProDen PlaqueOff® Powder Cat is a great product for cats
  suffering from Stomatitis and other related pains.

  Jo Tudela Freeman - USA
 • After using ProDen PlaqueOff® Powder Cat for 5 days
  only my cat’s smelly breath was much improved.

  Nancy Graham - USA
 • I gave ProDen PlaqueOff® Powder Cat a chance. Within 8 weeks
  the redness was diminished and my cat's pain was gone.

  Rochelle T - UK