plaqueoff-product-POWDER

ProDen PlaqueOff® Powder

ProDen PlaqueOff® Powder je přípravek pro péči o zuby domácích zvířat dostupný u veterinárních lékařů a ve vybraných chovatelských potřebách. Při denním užívání může tento zcela přírodní produkt vyrobený z mořských řas významně přispět k ústní hygieně vašich miláčků.

ČASTÉ DOTAZY K VÝROBKU    KOUPIT

ProDen PlaqueOff® Powder
lze zakoupit v různých velikostech balení:
 • •  ProDen PlaqueOff® Powder (40/60g)
 • •  ProDen PlaqueOff® Powder (180g)
 • •  ProDen PlaqueOff® Powder (420g)

Mezinárodně patentovaný výrobek ProDen PlaqueOff® Powder se vyrábí v práškové formě, kterou lze snadno přidávat denně k běžnému krmivu.plaqueoff-page-DOG-LISTENING

Zuby jsou bohužel jednou z nejvíce zanedbávaných oblastí péče o domácí zvířata.

Stejně jako lidem se i všem kočkám a psům v ústní dutině neustále množí bakterie plaku. Pokud plak zvápenatí, mění se na zubní kámen, který již nelze odstranit kartáčkem. Často se odstraňuje ultrazvukem, což vyžaduje návštěvu veterináře a užití anestetik.

Usazený zubní kámen může způsobovat zápach z úst, onemocnění dásní, zubní kaz a předčasné vypadávání zubů. Pokud se zubní kámen neodstraňuje příliš dlouho, může být zdrojem infekcí, které se šíří po celém těle a mohou poškodit srdce, plíce, játra a negativně ovlivnit činnost ledvin.


Proden PlaqueOff® Powder Family

ProDen PlaqueOff® Powder Poskytuje snadný doplňkem pravidelnou ústní hygienu péče o vašeho domácího mazlíčka.

ProDen PlaqueOff® Powder je snadno uživatelný doplněk běžné ústní hygieny domácích zvířat. Aktivní složkou jsou speciálně vybrané mořské řasy, Ascophyllum nodosum, sklízené na pobřeží severního Atlantiku. ProDen PlaqueOff® Powder je 100% přírodní produktbez jakýchkoliv aditiv a umělých konzervačních látek, který neobsahuje lepek ani přidaný cukr. (Dávkování naleznete v častých dotazech)

ČASTÉ DOTAZY K VÝROBKU KOUPIT

 • We have previously relied on the tooth scaler to get the teeth clean,
  now we have found a better alternative - ProDen PlaqueOff® Powder.

  Ingela Mattisson-Sandström & Pernilla Sandström - Sweden
 • I recently took in a 10 year old dog named Blitz as a foster. He had a thick brown layer of plaque buildup on all of his teeth. ProDen PlaqueOff® Powder has helped him.

  J. Kolhoff, Veterinary Technician, Frankfort Veterinary Clinic - USA
 • Zoro has received ProDen PlaqueOff® Powder in his food for more than two years now, and at our last visit to the vet he got compliments for his clean and healthy teeth!

  Maja Krstic - Sweden